Jak jsme tahali půlročáka po České Kanadě za kolem - den první

25. srpna 2006 v 19:39 | LittleKey
Sobota. První den naší první rodinné dovolené. Bylo sedm ráno a já si nedovedl představit, že v jedenáct musíme vyrazit. Celý byt byl pokryt věcmi, které se musely vzít sebou. Sice máme kombíka, ale začínal jsem být lehce nervózní, při pohledu na to množství. To víte, fošny, cihly, hřebíky.....vlastně postýlka, kočár, matrace do postýlky, vozík za kolo, hrací louka,
deka na válení, peřinka do postýlky, moje věci, jeho věci, její věci, helmy na kola, kola samotná.... Nakonec jsem to všechno naložil. Musel jsem :-) Mrzí mě, že jsem neudělal fotku, stála by za to. Kolikrát jsem šel do auta a zpátky, to by byla taky zajímavá statistika.
Cíl: Lovětín u Jindřichova Hradce. Zvolil jsem tzv. spodní cestu. Plzeň, Písek, Týn nad Vltavou, Veselí nad lužnicí, J. Hradec a Lovětín - 20 stálých obyvatel a hostinec U kouřící veverky. Sice jsem tam žádnou neviděl, ledaže by se hospodská jmenovala křestním jménem Veverka. K hospodě se později vrátím. Cesta proběhla hladce. Obědvali jsme ve vesnici Sedlice před Pískem. Už si pomalu začínáme zvykat, že jeden jí a druhý hlídá mimino v autě (pršelo a zahrádka byla zavřená). Ten co hlídá jako první má obyčejně jídlo studené. Tentokrát jsem to byl já. Studená vepřová skutečně není nic moc.
Po příjezdu do Lovětína mě čekalo dnes již druhé stěhování. Všechny ty fošny a cihly vynosit samozřejmě do patra. Bral jsem to jako fyzickou přípravu na nadcházející dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sargo Sargo | 25. srpna 2006 v 23:27 | Reagovat

Aaaa, výborně, na report jsem se již těšila!

Začátek hororový, tak to má být. Jen tak dál :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama