Jak jsme tahali půlročáka po České Kanadě za kolem - den pátý

15. září 2006 v 15:57 | Littlekey
Na středu jsme naplánovali okruh jehož hlavním cílem byla Žirovnice.
Co symbolizovalo tento den? Rutina. Ranní příprava, nakládka i start. Prostě paráda. Mimoušci ve vozíkách jen pochvalně mručeli, neb je měli odpružené. Mají prostě šikovný taťky :-)
Počasí přímo ideální, ani vedro ani zima. Zámek v Žirovnici jsme našli bez problémů, kojení na nádvoří proběhlo téměř hladce.
Zpestření jinak již "rutinního" výletu nastalo v restauraci, ve které jsme obědvali. V okamžiku našeho příjezdu, tam totiž už obědvala jiná parta šílenců, respektive debilů (měli to na tričkách), kteří tahali své ratolesti za sebou na kolech. Zkrátka nebylo kam ty naše vozíky zaparkovat. Při odjezdu debilů jsem si všiml, že ačkoli mají stejné vozíky, ojky mají přidělány jinak, nelogicky obráceně. Upozornil jsem je na tento fakt, s dotazem, zda jim ojka při zatáčení na jednu stranu nedrhne o zadní kolo. Drhla :-) Kroutíc hlavou, zjednali nápravu a oje si připevnily tak jak mají správně být. Připouštím, že výrobce v tomto případě nedodržel pravidlo, že vše musí být "idioten sicher", protože ojky šli na vozík opravdu nasadit špatně, přímo nebezpečně. I já jsem si jí tam napoprvé nasadil špatně :-), ale po první zkušební jízdě jsem nedostatek odhalil, protože jsem si málem rozbil nos.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 15. září 2006 v 20:23 | Reagovat

Popravdě řečeno, na to obrácené upevnění ojky na vozíku jsem přišla já, ale Mužíček už si to prý nepamatuje ;-)

2 Littlekey Littlekey | 15. září 2006 v 20:37 | Reagovat

Na to, že je to špatně, jsem přišel já. Společnými silami jsme pak přišli na správné uchycení ojky. Howgh.

3 Sargo Sargo | 17. září 2006 v 21:59 | Reagovat

Ha, nový design! :-))

(Pro menu vlevo navrhuji zelené pozadí a žluté písmo :-D)

Tento den jeví ze s hlediska sadistického čtenáře dosti fádně. Že mu přidává na pikantnosti tato drobná rodinná rozepře, je tudíž vítáno. To už je jedno kdo co, hlavně že jste oba geniální :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama