Lokotka vs. Skalná

8. září 2006 v 17:55 | Littlekey
V sobotu odpoledne jsme se společně celá rodina vypravili na fotbal. Já osobně nejsem žádný velký milovník fotbalu a Monika už teprve ne, ale v dresu Lokotky podává na pozici stopera neuvěřitelné výkony náš kamarád Jirka.
Spojili jsme tedy příjemné (odpolední rodinná procházka) s užitečným (divácká podpora kamaráda). Na dvorské San Siro jsme přišli těsně po začátku druhé půle. Chvilku mi trvalo, než jsem vypátral jaký je stav. To víte, na zápasy krajského přeboru moc diváků nechodí a ukazatel skóre to je v této soutěži přepych :-) Statistika sice uvádí 100 přihlížejících, ale pak netuším z jakého úkrytu zápas sledovali. Já to odhaduji tak na 40 včetně přihlížejících z oken okolních baráků.http://www.fotbal.cz/c/KaO/Karlovarsky/Souteze.asp?soutez=410A1A&show=Aktual
Bylo to dobré, po první půli bylo skóre Lokomotiva 1, Skalná 0. Asi v polovině druhého poločasu přidala Lokotka po krásné kličce gólmanovi do prázdné brány druhý gól a vše se zdálo jasné.
Gólman Skalné(jediný ležící hráč) jen bezmocně sleduje, jak mu míč proklouzl do brány
Převaha Lokomotivy na hřišti byla zřejmá, držení míče bych odhadoval tak na 60% domácí 40% hosté.
Ale jak už to tak bývá nejen v krajských soutěžích, myslím, že se tomu říká usnout na vavřínech :-), Skalná asi pět minut před koncem utkání snížila. Zbytek zápasu se dohrával před bránou Lokomotivy. Po několika vyložených gólovkách, které Skalná naštěstí nevyužila, ukončil zápas hvizd rozhodčího za stavu 2:1 pro domácí.
Nevím jak se zápas líbil Peťulkovi, žádné komentáře k výkonům obou mužstev neměl. Dokonce ani nevím komu fandil, myslím že výskal na obě strany stejně. Každopádně ho zápas unavil, protože mi v šátku cestou zpátky hned usnul.
Když jsme po zápase odcházeli, neodolal jsem pokušení a nechal jsem Peťulku ochutnat, jaká ta zelená tráva vlastně je. Posuďte sami, jestli se mu to líbilo, nebo ne.
Na závěr jedna zajímavost. Za Skalnou nastoupil bratranec Nedvěda. Jirka tvrdí, že je z jeho stylu pohybu po hřišti Nedvědovic krev znát, ale já jsem si toho nevšiml.
Tak jo tati, měkká je dost, chuťově to taky ujde, tak kde je ten balón?