Strach z malého i Malého tyrana

13. září 2006 v 10:00 | Littlekey
Včerejší večerní krmení jsme si opravdu užili. Ani nemám chuť podrobně se rozepisovat jak se choval. Vystřídali jsem se u něj oba dvakrát, a stejně tu flašku nevypil. V návalu zoufalství jsem si vzpomněl na jednu recenzi. Vstal jsem z malým z postele a stoupl jsem si s ním k oknu tak, aby viděl na projíždějící auta. (jedna z mála věcí, která má zatím 100% uklidňující účinek) Vložil jsem mu láhev do pusinky a s napětím jsem čekal co bude. Nebylo nic. Necucal. Dalo by se říci, že smůla. Nikoli, já měl nakonec velkou radost, protože se tímto dá předpokládat, že neskončím na štaflích se lžičkou přivázanou na bambusové tyči a se ženou přihlížející z vrcholu skříně. Radši tu knihu nebudu ani číst, přestože ji Monika předevčírem koupila. Usnul okamžitě po té, co jsem ho po 4 minutách u okna položil do postýlky. Prostě už asi včera večer neměl hlad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sargo Sargo | 13. září 2006 v 10:13 | Reagovat

To je zajímavé, co píšeš, protože naše včerejší poslední večerní krmení vypadalo asi tak stejně (byť zatím bez flašky a vyvádění, přesvědčovat jsem se ho nesnažila :-)) - mírně si cucnout a okamžitě vytuhnout. Asi bylo něco ve vzduchu :-))

2 Monika Monika | 13. září 2006 v 20:34 | Reagovat

My se už musíme dorážet kaší, jinak bych se nevyspala vůbec, proto ta flaška (pokusy o krmení kaší lžičkou naprosto selhaly, přestože přes den už lžicí normálně baštíme) :-( Obvykle vyžahne flašku i prso, pak půl hoďky v dobré náladě válí sudy a předvádí pokusy o lezení a pak teprv vytuhne na břiše.

No jo, prostě i malí muži mají své dny (večery či noci)... ;-)

3 Sargo Sargo | 13. září 2006 v 20:53 | Reagovat

Ou ou ou. Ve věcech příkrmů jsem dosud zcela nepoznamenána a nějak se do toho nehrnu. Krásné pohodové časy nestarání se o jídlo, blíží se vám konec! Lžičtičky, flaštičky - nové pojmy do slovníku... :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama