Jak jsme fotili první zoubek

7. října 2006 v 8:25 | LittleKey
Dnešní noc byla výjimečná. Šmudla se probudil jen jednou v půl čtvrté. Vysrknul prsko a spal dál až do půl sedmé. Maminkám "některých" miminek se to může zdát banální, ale my to slavíme jako druhé vánoce. Vzbudil nás již známý zvuk. Nebyl to pláč, ale šustění snu záložního důstojníka, dá li se to tak říci. Použil jsem sloveso šustit, protože to patří ke kartám, přestože tyto šustit nemohou, jsouce zalaminovány.
Tedy vysloveně dobrá nálada poránu. Napadlo mě, že bych mohl zkusit zvěčnit Šmudlovo první a již klubající se druhý zoubek. Neočekával jsem, že to půjde snadno. Fotˇák jsem se do ložnice snažil přinést nepozorovaně, nicméně asi šestým smyslem, vytušil můj úmysl a výkrutem hlavy o 180 stupňů :-) foťák v mé ruce odhalil. Nejdříve jsem to zkoušel na makro, ale nepodařilo se mi zaostřit. Šmudla se mlel neuvěřitelným způsobem ve snaze urvat mi z foťáku krytku objektivu. Musel jsem jí sundat a dát mu ji k dispozici. Foťák jsem přenastavil na automat. Byl to boj.
Přestože jsme na Šmudlu byli dva, nedal se. Bránil zub zuby nehty.
Tady už se to skoro podařilo!
Nicméně nakonec po lítém boji ho neubránil :-)) Zřetelná jednička vpravo dole a hned vedle klubající se parťák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JR JR | 7. října 2006 v 9:11 | Reagovat

fotit mládě medvěda by jistě nebylo o nic lehčí, gratuluji k úspěchu!

2 Sargo Sargo | 8. října 2006 v 13:52 | Reagovat

Již dávno chovám podezření, že ve snaze vzbudit lítost popisujete chudáka Petříka jako mrňavého sadistu, ačkoli skutečnost je zcela jiná. A taky že jo - když jste to již nevydrželi a pár ranních fotek vyrobili, andílek z nich kouká! ;-)

Ovšem k fotce gratuluji, myslím, že to mládě medvěda by bylo o hodně snažší :-D

Ovšem ta laťka nasazená... s naším foťákem se mi tohle nepovede :-))

3 Chachina Chachina | 4. listopadu 2006 v 11:15 | Reagovat

Neumím si představit, co by mi "řekla" naše slečna, kdybych jí tohle prováděla :-))) Počkejte, určitě vám to brouček jednou vrátí :-)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama