Z KV stěny na Strašidla

11. května 2012 v 17:16 | Littlekey
Dnes budu pouze pět chválu.Rodině Pašků se letos na jaře podařilo dokončit jejich "dream" projekt. Otevřeli ve Dvorech z brusu novou lezeckou stěnu. Už jsme tam byli a je krásná. Zázemí přizpůsobené pro rodiny s dětmi což oceňuji nejvíce. Vybavení lze půjčit na místě za velmi mírné ceny, dokonce si myslím, že by se nemuseli tak upejpat. Kéž by podobných projektů počítajících s rodinami a jejich malými dětmi bylo ve Varech více.
Minulou neděli jsme se vydali zúročit nabyté lezecké schopnosti do přírody. Cílem byly Jindřišské skály u Horní Blatné, takzvaná Strašidla. Vozy jsme zanechali u fotbalového hřiště a pokračovali jsme pěšky nádhernou, jarem vonící, horskou přírodou ke skalám. Vlastně jsou to 3 skalky, nízké, tak okolo 15 metrů, ale jsou útulné. Lano se dá hodit z vrchu, lézt mohou v pohodě i děti. Péťa byl na skále poprvé a i přes malou scénku, kterou předvedl při druhém slaňování, si to užil. Nevím proč, ale nebyl schopen strčit nohy před sebe a odstrčit se od skály. Chvilku tam visel, trošku si pobrečel, nakonec se uklidnil a v pohodě slanil. Zkoušeli jsme přiložit ke skále i Míšu , ale zatím nedrží. Byl to krásný výlet za nádherného počasí. Určitě doporučuju.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jm jm | Web | 11. května 2012 v 23:15 | Reagovat

N e u v ě ř i t e l n é!

Prostě sportovní rodina, no.

2 Monika Monika | 15. května 2012 v 14:17 | Reagovat

Spíš sportovní mužské osazenstvo rodiny..
"Malá scénka" znamenalo, že syn řval jako kr...: "Já chci maminkúúú!!!". A já, přítomna nedaleko, už podle hlasitosti řevu myslela, že visí na skále se zkrvavenou rozraženou hlavou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama