Výjezdní působení - Bergstadt Platten

4. srpna 2014 v 22:44 | Littlekey
Když přemýšlím o tom, jak smysluplně strávit víkend, když rodina není doma, tak varianta celo-víkendového mariášnického působení s kamarády by se zařadila na přední místa pomyslného žebříčku.


Já, pánové DM, RŠ a JR jsme společně přijali pozvání do Horní Blatné k panu PM. Pan PM nám poskytl luxusní zázemí ve formě horské chaty se vším, co k tomu pojmu patří, to jest včetně čistého vzduchu, nádherných výhledů a také samozřejmě příjemného prostředí chaty samotné. Sešli jsme se všichni na místě v pátek okolo šesté večerní. Než jsme vyrazili do víru nočního života na Horní Blatné, naložil Robert maso, které pro nás Petr koupil. Díky vývoji situace na něj došlo až v neděli, ale den navíc v lednici mu rozhodně prospěl.Plán byl takový, že jsme chtěli v každém zařízení odehrát jedno dvouhodinové kolo a pak se přesunout jinam. Začali jsme U medvěda. Když jsme přicházeli, všiml jsem si, že na dvorku před hospodou stojí hromada dřevotřískových desek. Po chvíli se u ní objevila paní (majitelka) vzala jednu desku do ruky a odešla s ní dovnitř. Téměř ihned jsem hecnul chlapce a šli jsme do toho. Během cca 25 minut jsme těch 80 desek vytahali do podkroví. Nebylo to úplně zadarmo, desek bylo hodně a schodů taky, ale pocit jsme měli všichni dobrý a beru to tak, že jsme si odpracovali naše pozdější hříchy. Za odměnu jsme dostali rundu piv. Byly nabízeny i panáky, ale s díky jsme je odmítli. Večer měl být ještě dlouhý. Jak se později ukázalo, byl opravdu velmi dlouhý, delší než by si asi kdokoli z nás pomyslel.


U medvěda jsme se tedy zdrželi díky dřevotřísce déle, než bylo v plánu a opustili jsme ho až v půl jedenácté. Hra probíhala klidně, pilo se střídmě. Jen já jsem si dal jednu Tullamurku. Měl jsem na ní chuť. Na cestu jsem si objednal ještě jednu, a protože kluci už byli na odchodu, musel jsem jí dát rychle. Druhá štace byla Vrána. Tedy abych byl přesný U Vrány. Kolo začalo ve 23:00 hod. Už skutečnost, že v Horní Blatné můžete přijít do hospody před jedenáctou a nevyhodí vás, je přímo fantastická. Hned po příchodu jsem si dal ten večer třetí Můru. Chutnala báječně. Ovšem moje hra začala trpět. Navíc si ke stolu přisedl skutečný Vrána a začal kibicovat. Lezl nám na nervy.


Vážení, jestli si myslíte, že U Vrány bylo pátečnímu působení konec, tak to se tedy šeredně mýlíte. Dle záznamů, které poctivě vedl Jarda, lze dovodit, že kolo U Alžběty, nebo jak se to v tom sklepě vlastně jmenovalo, začalo přesně 40 minut po první hodině sobotní. U Alžběty to bylo minimálně divný. Vyskytovaly se tam zvláštní osoby. Vypadaly jako přízraky z místních rašelinišť. Já už jsem tady nic nepil a ráno se to ukázalo jako velice prozíravé rozhodnutí. Byl jsem ale velmi unaven a dalo by se říci, že jsem procital, jen když jsem měl hrát. Na svoji obranu sděluji, že chyby jsem nedělal. Dokonce jsem v tomto kole plusil 14-ti korunami. Končili jsme lehce před čtvrtou. Jakmile jsem opustil to hříšné doupě a nadechl se čerstvého ranního horského vzduchu, jako zázrakem jsem procitnul. Zaujala mě, na jinak velmi vzhledové průměrném Hornoblatenském náměstí, velice pěkná kašna. Ona to je vlastně taková malinká roztomilá kašnička. Musel jsem si jí vyfotit.


Ráno bylo pro mě velikým překvapením. Nebolela mě totiž hlava. Pajšl se mi sice trochu třásl, ale jinak OK. To bude asi ten horský vzduch. Po snídani jsme šli pěšky přes louku a pak lesem do Perninku. Procházka to byla velmi poetická. Pohled na Blatnou z louky nad ní je opravdu úchvatný. Cestou nám Petr, zasvěceně vyprávěl Geschichte des Bergstadt Platten. Tři kola v Perninku utekla jak voda. Začali jsme v Plzeňce, kde jsme i poobědvali. Plzeňka mě ničím nezaujala. Naopak, obsluha byla velmi pomalá. Druhá štace v Perninku byla hospoda U kostela, kde jsme hráli do čtvrt na šest. Já jsem trošku prudil, protože jsem chtěl zpátky do Blatný, k Medvědovi. Důvody byly ryze estetické. Neuspěl jsem, byl jsem umlčen a zamračen, jsem se s ostatními přesunul do Konga. Kongo je putyka, kde se zastavil čas v roce 1985.


Byli jsme tam sami a hra tak probíhala nerušeně a lehce před osmou jsme se vydali zpět do Blatné. Petr nás vzal jinudy a opět to bylo krásné. Do Medvěda jsme to stihli naštěstí ještě před bouřkou. Někteří to měli trochu těsněji, protože tempo jejich chůze již nebylo takové, jako ráno.J Sice jsme nezmokli, ale najíst už nám nedali. Sušenky hlad moc nezahnaly. Přes tyto útrapy jsme odehráli celé dvouhodinové kolo a v půl dvanácté jsme ještě za deště odešli, vyčerpaní a hladoví.


V neděli jsme odehráli jednu dvouhodinovku na chatě. Určila konečné pořadí. Po prvním dni vedoucí PM se propadl na třetí místo (+ 8 Kč), já jsem nakonec přes útrapy, které mi v posledním kole způsobil RŠ, vybojoval druhou příčku (+ 29 Kč). Vítězem se stal pan JR (+ 60 Kč). Čtvrté místo obsadil Robert (- 41 Kč) a poslední páté zaujal David s minimálním odstupem na vítěze (- 30 Kč).

K obědu jsme měli to v pátek naložené masíčko. Přišlo všem velmi vhod. Následoval přesun k Vráně a předání cen, které dodal Robert (děkujeme). Jednalo se o lihoviny prvotřídní kvality. Kluci ještě zůstali a zapůsobili, ale já už jsem je opustil a vyrazil domů. Vítěz pak obdržel putovní pohár, který byl zakoupen Davidem a na místě polepen předem připravenou samolepkou se jménem vítěze.Na závěr ještě pár postřehů:
- Nechápu, jak může být na Blatný otevřeno tolik hospod a tak dlouho.
- Jen jednou se nám při hře stalo, že jsme měli v ruce každý jiný počet karet. Bylo to u Alžběty.
- Až nezvykle často nám nevycházely kontrolní součty, domnívám se, že to bylo kumulací více druhů chyb. Špatně spočítaný vklad, omylem posílený vklad v průběhu hry a špatně sečtené výhry. Zvláštní je, že i po vzájemném auditování se chyby úplně nevytratily. Zmíněné chyby neovlivnily konečné pořadí.
- Po šestnácti odehraných hodinách jsou konečné výsledky velmi vyrovnané. Je vidět, že jsme všichni kluci šikovní.
- Já jsem vyhrál 2 kola, Robert taky 2, Jarda 1, Petr 2 a David 1.
- V horách i v těch našich Krušných je krásně.
- Přes fyzickou náročnost celého víkendu, jsem si na Blatné duševně odpočinul a nalezl jistý klid, který mi v posledních měsících trošku scházel.


Na úplný konec ještě jednou vyjadřuji upřímné díky Petrovi za pozvání.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JR (guru) JR (guru) | E-mail | Web | 4. srpna 2014 v 23:23 | Reagovat

Je to krásné, čtivé, přitom stručné, jasné, ba i přesné! Já bych toho chtěl hrozně moc dodat, přidat další postřehy,ale v té změti mne nic inteligentního nenapadá.
Snad jen, že bych rád dovysvětlit tu "připravenou samolepku pro vítěze na pohár" - samolepku měl předem připravenou každý účastník turnaje, ovšem jen jedna se na pohár nalepila, že?  Přesto bychom s jistou dávkou nadsázky mohli opravdu tvrdit, že o vítězi bylo předem rozhodnuto.

Také bych rád poděkoval všem za všechno, Panu PK nejen za sepsání reportu, ale i za to, že letos vydržel až do konce, panu RS za ceny a umění hrát "na autopilota",  když si pak nepamatuje že vůbec někde něco hrál, panu DM za pohár a ochotu ujmout se posledního místa a samozřejmě panu domácímu PM za azyl a fotodokumentaci, ovšem nikoliv za nevynesení červených na toho flekovaného betla za dvojnásobek! .-)

2 DM DM | 6. srpna 2014 v 12:22 | Reagovat

Ano ano ano, bylo to krásné.

A je to krásně napsané, všechno sedí.

K tomu pořadí: všem je jasné, že Guru musí vyhrát, ale pan PK musí být minimálně druhý, jinak hrozí jeho předčasný odjezd z akce. PM jako hostitel musí také dostat medaili. Skutečný boj tedy nastal o předposlední místo. Zde se však projevila příprava jak ve hře tak hlavně v konzumaci a pobytu v restauracích, jejiž výsledkem je zmíněný autopilot pana RŠ - tomu se nedalo čelit!

3 Dorothybaw Dorothybaw | E-mail | 17. července 2017 v 22:27 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170717

4 ArleneDef ArleneDef | E-mail | 22. července 2017 v 11:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 19:31 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

6 FlossiepeD FlossiepeD | E-mail | 25. července 2017 v 22:39 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

7 Davidabava Davidabava | E-mail | 28. července 2017 v 22:48 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим все ваши данные Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 CarolynVisee CarolynVisee | E-mail | 4. srpna 2017 v 23:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 CarolynVisee CarolynVisee | E-mail | 5. srpna 2017 v 4:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 CarolynVisee CarolynVisee | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 DannySpume DannySpume | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:35 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 MariaEa MariaEa | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 6:18 | Reagovat

Мечтаете разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых распространенных методов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это упрочит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы точно найдете то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

13 dafaoxync dafaoxync | E-mail | Web | 28. února 2018 v 4:41 | Reagovat

viagra could be used for weight loss
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra sample</a>
how long can you store viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra cheap</a>
how to obtain a viagra prescription

14 crexedia crexedia | E-mail | Web | 6. března 2018 v 5:20 | Reagovat

t http://viagraonlinenut.com viagra online cheap <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra online without script</a> can i buy viagra over the counter in france

15 bakkaoxync bakkaoxync | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 6:03 | Reagovat

is a prescription required for viagra
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
la mujer toma viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra buy</a>
quarter of viagra pill

16 bakkaoxync bakkaoxync | E-mail | Web | 9. června 2018 v 23:09 | Reagovat

viagra and transient global amnesia
<a href=http://viagrabs.com>my company</a>
is viagra covered by drug plans
<a href="http://www.viagrabs.com">generic viagra online</a>
tomar huang he y viagra

17 bakkaoxync bakkaoxync | E-mail | Web | 20. června 2018 v 2:47 | Reagovat

cialis and viagra from canada
<a href=http://viagrabs.com>Visit Website</a>
what was viagra originally used for
<a href="http://viagrabs.com">great post to read</a>
jovem toma viagra

18 bakkaoxync bakkaoxync | E-mail | Web | 21. června 2018 v 21:58 | Reagovat

viagra herbal natural
<a href=http://viagrabs.com>here</a>
can you get arrested for selling viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
can i take viagra if i have afib

19 bakkaoxync bakkaoxync | E-mail | Web | 26. června 2018 v 21:55 | Reagovat

tác dung của thuốc viagra
<a href=http://viagrabs.com>herbal viagra</a>
cialis interactions with viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
proper usage of viagra

20 bakkaoxync bakkaoxync | E-mail | Web | 27. června 2018 v 11:49 | Reagovat

how long does an erection from viagra last
<a href=http://viagrabs.com>viagra pharmacy</a>
preis viagra in holland
<a href="http://www.viagrabs.com">generic viagra</a>
viagra rezeptfrei kaufen in apotheke

21 Geremooxync Geremooxync | E-mail | Web | 19. září 2018 v 21:10 | Reagovat

cialis femenino en mexico
<a href=http://cialisle.com>cialisle.com</a> cialis effects
does cialis need prescription

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama